Відгуки про компанію Дом Посуды, интернет-магазин посуды и товаров для кухни
- Покупатель
Быстро связались со мной, подтвердили заказ и сразу же отправили. Получила товар через два дня. Товар качественный. Все понравилось. Спасибо.
- Коментар продавця
Дуже вдячні за оцінку нашої праці.
- Коментар продавця
- Андрей К.
Отличный продавец,только положительные впечатления!
Очень приятно работать с такими продавцами!
Рекомендую к сотрудничеству!- Коментар продавця
Дуже вдячні за оцінку нашого магазину!
- Коментар продавця
- Андрей К.
Отличный продавец,только положительные впечатления!
Очень приятно работать с такими продавцами!
Рекомендую к сотрудничеству! - Сергій Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Сергій, спасибі за високу оцінку нашої роботи. Будемо раді зустрічі з Вами у нашому магазині!
- Коментар продавця
- Лариса К.
Некоторых позиций заказа не было в наличии, но то, что получено было качественным и прибыло в срок. Рекомендую
- Коментар продавця
Лариса, спасибі за відгук. На жаль, в наявності не було всіх позицій. До нових зустрічей!
- Коментар продавця
- Павло О.
- Наталія Л.
Все супер. Прекрасные консультанты, качественный товар, быстрая доставка и надежная упаковка.
- Коментар продавця
Дуже дякуємо. Будемо раді і надалі з Вами працювати.
- Коментар продавця
- Ігор С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Оцінку знижую, продаваць не повідомив мене,що магазин знаходится в Тернополі,і відправили мені посилку на відділення,прийшлось платити доставку і відправку коштів,товаром задоволений,ставленням до покупців ні!!
- Покупець
доставка курєром 30 грн,на відділення вийшло 100
- Коментар продавця
Адреса нашого інтернет магазину вказана на сайті. На жаль, Ви на це не звернули увагу. Зазвичай нашим клієнтам зручніше отримувати доставку Новою поштою.Вибачте, будь ласка, за незручності.
- Покупець
- Наталія Ф.
хороший сервіс та якісний товар
- Коментар продавця
Наталія, спасибі за відгук. Будемо раді зустрічі з Вами у нашому інтернет-магазині!
- Коментар продавця
- Юлия Батурина Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Юлія, спасибі Вам за відгук. До зустрічі у нашому магазині!
- Коментар продавця
